Lajme

12 August 2018

Elvana Gjata zgjedh që për eventin e rëndësishëm ta bëj grimin vet, dhe rezultati është…

Elvana Gjata duket se ka qënë një ndër të ftuarat e dasmës madhështore të organizuar buzë liqenit Como të Italisë, mes Sarës dhe Ledionit.
Dhe Elvana nuk ka kërkuar ndihmën e askujt për t’u bërë gati, pasi ka realizuar vetë make up-in e kësaj dite të rëndësishme.
Ishte grimierja e saj Sellma, e cila me krenari tregon se Elvana është studentja e saj më e mirë me anë të postimit të saj më të fundit në Instagram.

My best Student,I’m shook @elvanagjataaaa #onlinemakeupconsultation#abhglowkit

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com