Lajme

07 July 2014

Elvana vs.Dafina

||
0 Comment
|

Qe Elvana dhe Dafina kane nje lufte te ftohte mes tyre,kjo as qe po vihet me ne diskutim,por kohet e fundit ka nisur nje sfide e vertete ne instagram. Nga modeli i flokeve e deri tek pikturat kesaj rradhe…Vajza,jeni te dyja shume te talentuara dhe tashme po beheni identike ne sjellje dhe ne look,pse nuk provoni te beni nje bashkepunim te dyja,sepse do ju dale shume me mire?!

 

photo (1)photo (2)

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com