Lajme

18 July 2019

Emily “goc për shpi”, i tregon të pasmet qenit!

Emily Ratajkowski është fiks rasti kontret, për t’i treguar femrave të show biz-it shqiptar se të zhvishesh nuk është më një risi e se në botë ka shumë të tilla, me shumë lezet madje zhvishen!

Emily Ratajkowski është një prej modeleve më të kërkuara në botë e cila njihet për fotot nudo:

Për pushtimin e revistave më prestigjoze në botë:

Dhe për Instagram-in plot të pasme dhe gjoks:

Së fundmi modelja ka publikuar disa poza teksa shihet duke i treguar të pasmet qenit të saj.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com