Lajme

21 February 2018

Emily Ratajkowski nuk i lë aspak vend imagjinatës

Emily Ratajkowski është në formën më të mirë të saj dhe asnjëherë nuk refuzon të tregojë më tepër seç duhet.

Modelja dhe aktorja ka pohuar se ajo ndihet më së miri kur është e zhveshur sepse evidenton trupin e saj të tonifikuar që bëri të mundur që ajo të rrëmbejë dhe famë ndërkombëtare.

“Kam dëshirë t’i bëj vetë zgjedhjet e mia. Unë jetoj jetën si dua vetë. Ndihem më përshtatshëm e zhveshur në shtëpi. A jeni të befasuar nga kjo?”, ka thënë së fundmi në një prezantim personal Emily.

@vanityfairspain by #NormanJeanRoy

Un post condiviso da Emily Ratajkowski (@emrata) in data:

New for my @dkny campaign ? taking over their stories today! #underneathmydkny

Un post condiviso da Emily Ratajkowski (@emrata) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com