Lajme

03 October 2017

Emily Ratajkowski sërisht në qëndër të vëmendjes

Emily Ratajkowski ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes që pas daljes së saj në klipin “Blurred Lines” të Robin Thicke.

26-vjeçarja së fundmi është kujdesur që t’i lërë pak vend imagjinatës me veshjen e saj, gjatë pjesëmarrjes në festën e Vogue në kuadër të Javës së Modës në Paris.

Për këtë eveniment, ajo kishte veshur një këmishë të bardhë klasike dhe të madhe në formë fustani.

Në pjesën e sipërme, këmisha ishte e hapur, kjo bëri që pjesa e gjoksit t’i ekspozohej mjaft shumë duke vënë në pah një pjesë të aseteve të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com