Lajme

27 December 2016

Emily Ratajkowski bën kartolina me fotot e saj nudo

Ajo është e njohur për publikimin e fotove të saj shumë seksi në rrjete sociale. Por duket se 25 vjeçarja e teproi kur për Krishtlindje postoi foto nudo. 25 vjeçarja tregoi për The Sun se kishte bërë 5 foto të tilla të cilat ua kishte dhuruar në formën e kartolinave disa prej të afërmve ose miqve të saj.
Të premten Emily Ratajkoëski postoi një foto krah shoqes së saj Bella Hadid teksa po pushonin në plazh, në të cilën 2 modelet kanë shfaqur dhe një herë format e trupit të tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com