Lajme

30 April 2018

Emina Cunmulaj zgjedh fjalët më të bukura për bashkëshortin e saj

Modelja Emina Çunmulaj, e cila është mjaft aktive në rrjetet së fundmi na ka surprizuar me një dedikim të ndjerë për bashkëshortin e saj.

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shkruan: “Nuk mund ta besoj që u bënë më shumë 8 vite dhe shumë momente të paharrueshme dhe të tjera të vështira. Jemi një familje prej tre vetash dhe shumë shpejt do të shtohet edhe një tjetër. Si fluturon koha dhe sa e bukur është jeta. Jam krenare për ne dhe për sa shumë kemi punuar për të arritur këtu ku jemi. Dhe me padurim pres të shijoj dhe jetoj çdo moment me krah teje”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com