Lajme

01 August 2014

Eminem dhe Rihanna “The Monster tour”

CaptureEminem dhe Rihanna kane lajmeruar per fillimin e turit te tyre, qe nis ne gusht, The Monster Tour. Te dy artistet qe kane patur bashkepunimin per The monster ne vitin 2013, kane ne plan te ndalojne ne tre qytete ne kete tur, duke perfshire New York, Los Angeles dhe Detroit.

“Ne momentin qe kam punuar me Eminem, ne Love The Way You Lie, doja te punoja perseri me te dhe per kete formuam dhe part 2 te kesaj kenge, dhe une perseri doja te punoja me te. Me pelqen te punoj me Eminem, ai eshte nje nga rreperat e mi te preferuar dhe me tekstet e tij, ai eshte nje poet i vertete. Per kete kenge kisha nevoje jo vetem per aftesite e tij, por dhe per personalitetin, nje njeri qe e kupton perspektiven dhe metaforen qe percjell kjo kenge.” ka thene Rihanna kur ka folur per kengen The monster.

Turi fillon ne 7 gusht ne Los Angeles dhe mbaron ne Detroit ne 22 gusht.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com