Lajme

22 February 2019

Eminem publikon videoklipin e ri “Rainy Days” në bashkëpunim me Boogie

Eminem ka publikuar videoklipin e ri që vjen si bashkëpunim me reperin Boogie.

“Rainy Days” titullohet projekti i legjendës së hip hopit, ndërsa xhirimet janë zhvilluar në Detroit.
“Më duhen ndryshime në formë të madhe”, u shpreh Boogie pas lansimit të projektit.
“Rainy Days” shfaqet në albumin e ri të Boogie, “Everythings for Sale” që po ashtu shfaq emra si 6Lack, J.I.D. dhe Snoh Aalegra.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com