Lajme

10 March 2018

Emma Watson gjen sërish dashurinë dhe duket e lumtur për këtë fakt

Emma Watson duket se ka rigjetur sërish dashurinë, pasi është fotografuar teksa dukej shumë e afërt me yllin e serisë Glee, Chord Overstreet. Në këtë mënyrë ata konfirmuan romancën e tyre teksa shihen dorë për dore në Los Angeles.

Emma u nda pas dy vjetësh lidhje nga menaxheri i kompanisë Silicon Valley, William “Mack” Knight, vitin e kaluar. Ajo më parë kishte thënë që nuk do ta vendoste në qendër të vëmendjes jetën e saj private por sërish nuk ia doli të fshihte romancën me Chord.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com