Lajme

27 July 2018

Emocione dhe lot, Klinti Çollaku rrëfen se si ka reaguar kur ka dëgjuar për herë të parë “Më s’më gjen”

Në puntatën e rradhës në  “Dasara Show”, i ftuari i rradhës ishte këngëtari  Klinti Çollaku. Klinti ishte pjesëmarrës në Kënga Magjike 2016 ku arriti një sukses të madh me këngën “Më s’më gjen” duke u vlerësuar edhe me çmimin e produksionit. I pyetur nga Dasara si lindi ideja e kësaj kënge ai u shpreh se ishte një demo që po realizohej nga Andi Hila dhe që në momentin e parë që ka dëgjuar vetëm muzikën ai është përlotur sepse është një këngë që të fal shumë emocion. “Kënga  “Më s’më gjen” është kënga ime dhe të gjithë më njohin prej saj”, shprehet Klinti.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com