Lajme

28 January 2017

Enca dhuratë diamante dhe perla nga i dashuri

|
By
|
0 Comment
|

Diamante dhe perla kanë qënë dhurata e radhës për Encen. Kengetarja që tashmë po merr famë ndërkombëtare duket se edhe në aspektin personal gjërat po i ecin mirë.Këtë na e tregoi me unazën që ajo mori dhuratë ku shkruan:’ Diamante dhe perla, nga zemra ime,FJ”,por në fakt akoma nuk e dimë me siguri nëse FJ janë inicialet e të dashurit të Ences apo dikujt tjetër njeri i dashur për Encen…

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com