Lajme

21 January 2017

Enca ka ndryshuar në këngën e re…

|
By
|
0 Comment
|

Tashmë Enca Haxhia pas kontratës me Universal Music ka ndryshuar edhe emrin e artit dhe do njihet vetëm si Enca.. Mbrëmë ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Love on my body”,por tashmë dicka ka ndryshuar… Këngën e Encës nuk e gjeni më në youtube,por në profilin personal të Encës në you tube.Ndryshe këngën e Encës e gjeni në:Deezer, Spotify, Apple Music, Itunes, Google Play.

|

Leave a Reply