Lajme

03 November 2017

Enca na njeh më në fund me shpirtin e saj binjak

Këngëtarja e njohur që di si gjithmonë të tërheqë vëmendjen, ka postuar në Instastory disa foto bashkë me Lori Hoxhën, por çfarë i bashkon të dyja.
Edhe vetë sapo e kanë zbuluar, Enca dhe Lori kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë, më 19 tetor. Nëpërmjet një seri fotosh duket se vajzat po shijojnë shoqërinë e njëra-tjetrës dhe është dashur vetëm një takim për të “festuar” së bashku. Siç edhe vetë ka shkruar në foto, duket se ka gjetur “shpirtin e saj binjak”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com