Lajme

20 March 2017

Enca na prezantoi me supervilën e saj

|
By
|
0 Comment
|

Ajo është vetëm 21 vjeç dhe tashmë e ka plotësuar një nga ëndrrat më të mëdha, të ketë një shtëpi luksoze në periferi të Tiranës.

Enca Haxhia ka prezantuar ndjekësit në Snapchat, me vilën luksoze dhe ndodhet në një nga zonat më të shtrenjta në Tiranë.

Një pjesë e mirë e të famshëmve shqiptarë po zhvendosen në këtë zonë me vila luksoze, të cilat shkojnë në çmimin e 300 mijë eurove.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com