Lajme

18 April 2018

Enca ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe me sa duket ishte më e vështirë se “të ndërronte burrin”

Nëse ka diçka që të gjitha vajzat ia “lakmojnë” Encës, janë pikërisht flokët e saj. Të gjatë, të dendur dhe rrinë gjithnjë shumë bukur në çdo lloj modeli. Por duket se këngëtarja ishte mërzitur duke qëndruar gjithë kohës me të njëjtin look ndaj dhe ka shkuar deri në Prishtinë për të ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj në një nga sallonet më të mira atje.

Enca ka vendosur ta çeli ngjyrën, duke anuar më shumë nga ngjyra bionde, çka në fakt është edhe një nga trended e flokëve për këtë sezon vere që pritet të nisë.

Në videon që bukuroshja ka postuar në Instagram dëgjohet teksa thotë duke qeshur: “Më lehtë është të ndërrosh burrin se sa flokët”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com