Lajme

16 June 2019

Enca ka hatërmbetje me Edi Ramën, punë Instagram-i!

Siç e thonë edhe meme-t, respekti sot shihet tek një like, follow e gjëra të kësaj natyre.

Enca ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ku teksa u bë pjesë e një loje injori Edi Ramën.

Enca duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit, artistë, moderatorë, politikanë etj, mashkullin perfekt.

Në lojë u shfaq edhe foto e kryeministrit Edi Rama dhe këngëtarit Muharrem Ahmetit me të cilin Enca së fundmi bashkëpunoi për klipin e ri. Këngëtarja zgjodhi Muharremin me pretekstin se Edi Rama nuk i ka bërë follow në Instagram.

“Edi Rama nuk më ka follow kështu që mirupafshim”, u shpreh Enca.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com