Lajme

20 June 2019

Eni Çobani djali i Kelvi Kadillit?

Eni Çobani ka postuar ditën e djeshme një foto teksa shihet me moderatorin Kelvi Kadilli.

Ndjekësit e juristes, pa u menduar shumë, kanë dalë në përfundimin se Kelvi Kadilli është djali i Eni Çobanit.

Kelvi i ka vënë re këto komente dhe i ka shpërndarë në InstaStory:

 

Me këtë rast edhe ne i ngatërruam, Enin e bëmë djalin e Kelvit!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com