Lajme

14 February 2018

Eni Koçi “dehet” me dashuri….

Eni Koçi kohët e fundit ka qenë “objekt” i mediave rozë për shkak të lidhjes me Genc Prelvukaj. Edhe pse janë pyetur disa herë nëse ka diçka mes tyre, dyshja asnjëherë nuk është përgjigjur pozitivisht por faktet tregojnë krejt të kundërtën. Së fundmi, Eni ka postuar një video në Instagram, ku shihet duke kënduar dhe shkruan, “E dehur në dashuri, po ju jeni?”. Ndoshta ky është një dedikim për Genc Prevlukaj dhe në këtë mënyrë sërish Eni hedh dyshime mbi lidhjen e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com