Lajme

31 July 2018

Eni Koçi dhe Mc Kresha publikojnë bashkëpunimin e tyre “Gabimet”

Prej disa ditësh ishte paralajmëruar bashkëpunimi i Eni Koçit me McKreshën dhe më në fund bashkëpunimi i tyre u publikua.


“Gabimet”, titullohet kënga e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me një video të veçantë të punuar nga Blackfish Entertainment në zonën e bukur të Kelmendit.


Pjesë e videos është edhe Kampioni Evropian i boksit, Ferit Keita, të cilin dyshja e ka falënderuar për pjesëmarrjen.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com