Lajme

27 October 2018

Eni Koçi na tregon shtëpinë e re dhe të gjithë jemi duke menduar me kë do jetojë këngëtarja?

Këngëtarja e njohur Eni Koçi përmes rrjetit social Instagram ka bërë të ditur se do zhvendoset në një shtëpi të re. Nuk dihet me siguri nëse Eni do bashkëjetojë me partnerin e saj Genci. Ata ende nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre por veprimet e tyre kanë folur më tepër se fjalët.

Në videon e postuar nga Eni shtëpia ende nuk ka përfunduar por shihet mjaft ambienti tepër modern dhe me shkallë nga brenda. Në sy bie edhe një punim i veçantë në mur në formën e dy engjëjve. Bashkëngjitur videos së saj Eni ka shkruar: “Shtëpia ime e re në progres”.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com