Lajme

14 March 2018

Eni Koçi nuk di të ndalet… publikon një tjetër foto sensuale

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion ku duket tejet sensuale dhe provokative. Ajo çdo ditë publikon foto nga ky sesion fotografik duke habitu fansat me pozat dhe format atraktive trupore. Në foton e rradhës të publikuar ajo ka nxjerrë në plan të parë të pasmet e saj.

Some women fear the fire…some women simply become it?

Un post condiviso da Eni Koci (@enikociiii) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com