Lajme

18 January 2018

Eni Koçi shfaqet tejet e “rrezikshme”…

Eni Koçi është është një nga këngëtaret më atraktive shqiptare. Edhe së fundmi ajo ka treguar anën e saj atraktive por dhe të rrezikshme.

Bukuroshja është shfaqur mjaft joshëse në ring dhe me doreza boksi. Eni nuk ka ngurruar të postojë foto por edhe video në rrjetin social Instagram ku edhe ka marrë mjaft pëlqime dhe komente nga fansat.

Këngëtarja besohet se është në një lidhje me reperin e njohur, Genc Prelvukaj. Ata prej kohësh po shijojnë një romancë së bashku dhe madje kanë realizuar edhe dy videoklipe bashkë.

?

Un post condiviso da Enny☆ (@enikociiii) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com