Lajme

12 December 2017

Eni Koçi tepër provokuese jo vetëm me veshjen e saj…

Këngëtarja Eni Koçi ka publikuar disa imazhe tejet joshëse në rrjetin social Instagram.

Por Eni përvec look-ut nuk ka hezituar që të provokojë edhe me përshkrimin e fotove, duke pyetur adhuruesit e saj nëse “kanë ftohtë”.

Bukuroshja shqiptare ka kohë që ka nisur një biznes me motrën Gretën, një brend i ri veshjesh për femra ku bie në sy eleganca dhe finesa e veshjeve.

Vertet keni ftohte ju?? #tb #missingsummer #hot? Leave a comment ? if you're missing summer☺️

Un post condiviso da Enny☆ (@enikociiii) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com