Lajme

24 February 2018

Eni Koçi thotë “Jemi dasht” në projektin e saj më të ri muzikor

Eni Koçi vazhdon të mbetet qëndra e vëmendjes kohët e fundit për lidhjen e supozuar me këngëtarin Genc Prelvukaj. Por, deri më tani dyshja as nuk e ka pohuar dhe as mohuar romancën e tyre duke ia lënë kohës që të dëshmojë të vërtetën.

Këngëtarja është rikthyer sërish me një këngë të re e titulluar “Jemi dashtë”. Teksti i këngës është shkruar nga Genc Prelvukaj ndërsa videon është realizuar nga Black Fish Entertainment.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com