Lajme

12 February 2019

Eni Koçi zbulon suprizën me Olsi Bylykun dhe Genci nuk ka pse të bëhet xheloz!

Vërtetë që burrë e grua mish e thua, siç thotë edhe populli por Eni Koçi nuk nuk bashkëpunojë vetëm me Gencin, aktualisht të dashur e së shpejti bashkëshort.

Eni Koçi ka zbuluar se së shpejti do të vijë në një duet me Olsi Bylykun dhe sigurisht, Genci nuk ka pse të bëhet xheloz.

 

 

View this post on Instagram

 

Coming…🔥 @olsibylyku1

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Pse vetëm me të dashurin bëhet duet?!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com