Lajme

11 January 2018

Enrique Iglesias rikthehet fuqishëm këtë të premte

Enrique Iglesias ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Dhe kësaj pritjeje duket se i ka ardhur fundi, meqë përmes rrjetit social Instagram, ai ka njoftuar që të premten do të publikohet kënga e re në bashkëpunim me Bad Bunny.

Këngëtari ka postuar edhe një video të shkurtër, të shkëputur nga videoklipi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com