Lajme

19 November 2018

Enrique Iglesias shkëmben sërish puthje me fansen në koncert

Enrique Iglesias është jo vetëm një nga këngëtarët e preferuar për muzikën dhe produksionet muzikore por njëkohësisht fanset femra afeksionohen aq shumë pas tij sa nuk ngurrojnë që ti dhurojnë edhe puthje gjatë performancave të tij Live. Edhe së fundmi, Enrique është bërë sërish pjesë e mediave rozë me një episode të ngjashëm.

Teksa ishte duke performuar në kryeqytetin holandez të Amsterdamit, ai  mori një vajzë në skenë dhe filloi të kërcej me të teksa në një moment prek të pasmet e saj. Këtë moment vajza e ka shfrytëzuar për t’i rrëmbyer dy puthje Iglesiasit. Po ç’mendim do ketë bashkëshortja e tij, Anna Kournikovan, pas kësaj skene?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com