Lajme

16 July 2018

Era Istrefi fshin foton e publikuar me simbolin e shqiponjës

Ditën e djeshme pas performancës së shkëlqyer që Era Istrefi  bëri së bashku  me aktorin e mirënjohur  Will Smith dhe këngëtarin  Nicky Jam në  hapjen e ceremonisë së Kupës së botës,Era  publikoi një foto nga stadiumi ku u zhvillua dhe ndeshja duke bërë simbolin e shiponjës .

Por nuk ka kaluar  asnjë orë dhe kjo e  fundit  e ka fshirë atë nga  rrjeti social  instagram dhe kjo gjë i ka habitur të gjithë.

Po në Rusi, simboli i shqiponjës me duar u kushtoi me gjoba dy futbollistëve kosovarë të kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, pasi e bënë atë kur shënuan nga një gol ndaj Serbisë, në fazën e grupeve.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com