Lajme

20 July 2018

Era Istrefi: Kur jeta nuk të jep gjoks të madh zvendësoje me para

Era Istrefi është kthyer në një nga këngëtaret shqiptare me një sukses mjaft të madh në tregun ndërkombëtar. Performanca e saj krah Will Smithit dhe Nicky Jamit, në ceremoninë përmbyllëse të botërorit Rusia 2018 i rriti akoma dhe më tepër famën Erës.

Ajo është edhe mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga jeta private si dhe karriera muzikore.

Së fundmi ajo ka pozuar mbi një veturë ku shihet gjoksi i mbuluar me para. Bashkëngjitur postimit të saj ajo shkruan: “Kur jeta nuk të jep gjoks të madh thjesht zëvendësoje me para”.

When life dont give you big boobs just stuff em with ca$h 👅

Un post condiviso da Era (@eraistrefi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com