Lajme

20 October 2018

Era Istrefi merr një buqetë me lule nga personi i veçantë që i kishte munguar

Era Istrefi dje përmes rrjetit social Instagram bëri të ditur se ndodhet në Amsterdam. Ajo publikoi edhe disa pamje nga momenti kur po bënte tatuazh.

 

Por në Amsterdam ajo ka dhe një person shumë të veçantë. Bëhet fjalë për motrën e saj Nita, e cila është e vetmja në familje nga vajzat që qëndron larg vëmendjes së publikut dhe nuk u bë pjesë e tregut të muzikës.

 Nita e ka surprizuar Erën me një buqetë të bukur me lule dhe duket se kjo gjë e ka lumturuar së tepërmi këngëtaren pasi në postimin e saj shkruan: “Më ke munguar shumë, faleminderit për lulet Nita”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com