Lajme

14 June 2018

Era Istrefi nuk do ta bëjë sot hapjen e Kampionatit Botëror “Russia 2018”

Sot nis Kampionati Botëror “Russia 2018”. “Live it up” është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam.

Mësohet se Era nuk do të performojë ditën e sotme në hapjen e botërorit pasi ajo do të jetë pjesë e Kampionatit për të perfomuar ‘live’ në mbyllje, pikërisht pas një muaji në ceremoninë e ndeshjes finale.

”Era ka me qene ne finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, ka thënë ajo.

Ndryshe sot do të zhvillohet ndeshja e parë në mes të Rusisë dhe Arabisë Saudite.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com