Lajme

08 June 2018

Era Istrefi publikon produksionin e ri muzikor “Prisoner”

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është kthyer në një nga personazhet më të diskutuar në media sidomos pas pjesëmarrjes së saj në këngën e Kampionatit Botëror. Por ndërsa jemi në pritje të këngës së re Era ka publikuar edhe këngën e re “Prisoner”. Kënga është një manifest veror që vjen me versionin audio. Projekti është punuar në vijë melodike dhe tekst nga vet Era, në një nga studiot e njohura të Sony Music.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com