Lajme

30 March 2018

Era Istrefi pas mungesës së gjatë, rikthehet fuqishëm me një këngë ritmike

Era Istrefi është rikthyer me muzikë të re pas një kohe të gjatë.

Këngëtarja shqiptare ka kohë që s’ka sjellë ndonjë krijim muzikor. Por, “Origami”, një këngë dancehall me tekst të bukur, e rikthen Erën në mënyrë të fuqishme. Sipas disa zërave, videoklipi i këngës së re pritet të publikohet shumë shpejt.

Era Istrefi që prej ndarjes nga menaxheri Faton Shoshi ka pasur vështirësi që të lançojë projekte të reja. Ajo ka jetuar mes Prishtinës dhe Londrës kohëve të fundit duke u fokusuar në punën e saj në projekte të reja.

Who gon murda the replay button real soon ❔lol ly guys ♡ 30 march

Un post condiviso da Era Istrefi (@strefie) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com