Lajme

07 January 2019

Era Istrefi poston videon duke bërë twerk

Këngëtarja Era Istrefi ka mbyllur një vit të suksesshëm me depërtimin e saj në tregun ndërkombëtar.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar pë ndjekësit e saj në instagram një video mjaft provokuese ku shfaqet duke bërë twerk.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com