Lajme

13 December 2017

Era Istrefi prezanton trendin e ri të sezonit dimëror

Era Istrefi rikthehet sërish në ikonë të modës. Me hitin e saj “Bonbon”, përveç famës ndërkombëtare dhe klikimeve të shumta ajo solli dhe një trend të ri, xhupin me pellush rozë. Por së fundmi, ajo rikthehet sërish me një trend të ri.

Në rrjetin social “Instagram”, këngëtarja ka prezantuar atë që ajo e quan trendin e ri të këtij sezoni dimëror.

Xhupi i zi me pellush rozë për Era Istrefin është veshja që duhet të shoqërojë vajzat këtë sezon të ri. Menjëhërë pas publikimit fotoja e këngëtares ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.
Ashtu si disa vite më parë, mbase ky trend i saj i ri do ndiqet sërish nga vajzat.

Winter season is officialy here ☃️. Where is your Bonbon jacket??

Un post condiviso da Era Istrefi (@strefie) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com