Lajme

13 February 2019

Era Istrefi publikon trailerin e klipit të ri “Selfish” në bashkëpunim me dy DJ-t e njohur

Këngëtarja Era Istrefi është në pritje të publikimit të këngës së saj më të re për tregun ndërkombëtar.

“Selfish” mban titullin kënga më e re e këngëtares shqiptare, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike.
Kënga është punuar nga producentë të huaj, teksa xhirimet e klipit janë kryer në Los Angeles.

Era ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram edhe trailerin e klipit, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.
Nga pamjet, duket se këngëtarja shqiptare do të ketë një performancë të veçantë në klipin e ri “Selfish”.

View this post on Instagram

Selfish⏳

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com