Lajme

12 March 2015

Era me nje kenge te re

||
0 Comment
|

Këngëtarja, Era Istrefi ka kohë që ka paralajmëruar këngën e saj më të re, dhe tani duket se çdo gjë ka përfunduar dhe do të publikohet shumë shpejt për adhuruesit e saj.

Ajo ende po shijon suksesin që pati me këngën e fundit ’13’, e cila u shëndrrua në një hit të padiskutueshëm e që paralajmëron se edhe projekti i ri do të jetë një hit i madh po ashtu.
era studio

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com