Lajme

12 December 2017

Ermal Fejzullahu publikon baladën “Kthema”

||
0 Comment
|

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, “Kthema”.

Kënga e re është e zhanrit baladë, që flet për dashurinë dhe e sjell Ermalin më melankolik se herët e tjera.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është përkujdesur Valon Biba. Ermali është shprehur se kënga është një ripërpunim i ri, shumë i veçantë i këngës ‘Edhe njëherë’, të kënduar vite më pare nga miku i tij Hekuran Demaj.

Out now Ermal Fejzullahu – Kthema

Un post condiviso da Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) in data:


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com