Lajme

11 January 2018

Ermal Fejzullahu publikon foton emocionuese

Këngëtari Ermal Fejzullahu e ka publikuar ndoshta fotografinë më të bukur deri sot. Ai ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta ndarë me ndjekësit një moment shumë emocional.

Ermali shihet duket e mbajtur në krahë babain e tij Sabriun të cilin po e quan kampion.

”Kampioni im” shkruan përkrah fotos së publikuar. Dyshja janë shumë të dashur për publikun dhe me projektet e tyre muzikore kanë arritur që ndër vite ta rrëmbejnë një audiencë të madhe.

My champ ?

Un post condiviso da Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com