Lajme

14 May 2019

Ermal Mamaqi i nxjerr sekretin Gaz Pajës dhe të gjitha mediat po flasin

Duke qenë se Ermal Mamaqi është kudo i gjendur mes vip-ash, informacionet që mëson në rrethin e të personazheve të njohur i publikon në portalin e tij xing.al

Duke qenë se Ermal Mamaqi do i bëj organizimin e dasmës, ka bërë edhe publike në xing.al detajet nga dasma e Gaz Pajës.

Pak minuta pasi u publikua lajmi, u fshi. Linku ekziston por lajmi jo. Duke qenë se Gazi jetën e tij e mban gjithmonë larg mediave, do i ketë tërhequr veshin Ermalit.

Nejse, të gjithë e morën vesh. Gazi do të martohet më 1 Qershor 2019!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com