Lajme

31 October 2017

Eva Longoria pëson një aksident gjatë pushimeve në Spanjë

||
0 Comment
|

Ish-ylli i “Desperate Housewives”,Eva Longoria ka habitur fansat kur është shfaqur me një mbajtëse këmbe. Menjëherë pas daljes së saj publike është mësuar arsyeja e dëmtimit të mistershëm. Eva ka thyer këmbën në një aksident gjatë pushimeve në Spanjë dhe raportohet se ka dëmtuar tendinat rreth kockës por aktorja pritet ta marrë veten shumë shpejt.

Për “The Blast”, burime pranë aktores ka thënë se bukuroshja i është rikthyer punës edhe pse është këshilluar nga mjekët se duhet të mbante të veshur çizmen në mënyrë që këmba të shërohet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com