Lajme

09 February 2017

Eventi që mblodhi bukuroshet e ekranit si Paris Hilton, Adriana Lima etj

Paris Hilton ka rreth 20 vite që është pjesë e botës së medias e spektakëlit. 35 vjeçarja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në një event që vlerësonte individët që kanë dhënë kontribut shumë të lartë në shtimin e ndërgjegjësimit për Hiv-in dhe SIDA-n. Bukuroshja arriti t’I nxirrte në pah dhe këmbët e saj të holla pavarësisht se kishte veshur një fustan të gjatë, ngjyrë floriri, që e bënte të dukej mahnitëse.
Në këtë event ishin të ftuar edhe personalitete të tjera të medias si Adriana Lima, Heidi Klum, Scarlett Johansson etj. Disa me fustane të gjatë, të tjera me të shurtër e disa me kostume chic. Atë çfarë kishin të përbashkët ishte fakti që dukeshin në formë shumë të mirë dhe e kishin zbukuruar këtë event me praninë e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com