Lajme

18 October 2018

Fansja zbulon nëse Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë apo jo të martuar?

Janë apo jo të martuar? Kjo është një pyetje përgjigjen e së cilës Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ngurrojnë ta japin dhe vazhdojnë të qëndrojnë në heshtje.

Por së fundmi duket se një fanse e tyre e ka zbuluar të vërtetën.  “Us Weekly” raporton se fansja Nona Melkoni, e cila ishte ulur pranë çiftit për të ngrënë ushqim në një restorant, mori përgjigjen e pyetjes që po kërkojnë të gjithë.

I pyeta nëse janë të martuar dhe ata thanë në një njëjtën kohë ‘Po’. Ishin të dy shumë të lumtur dhe të sjellshëm. Ai më tha që ajo është engjëlli i tij”, shprehet fansja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com