Lajme

04 December 2017

Fati i keq nuk i ndahet këngëtares Sia

||
0 Comment
|

Ajo është akuzuar nga fansat në Melbourne për një performancë e cilësuar si me e keqja e dhënë ndonjëherë, por për Sia-n fati i keq ka vijuar pasi këngëtaraj ka mbërritur me vonesë në koncertin e saj në Sydney.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Twitter”, 41-vjeçarja ka shpjeguar arsyet e kësaj vonese.
“Mund të kem qënë 5 minuta me vonesë. Ne nuk arritëm të merrnin avionin për shkak të kohës së keqe kështu që kemi udhëtuar me makinë për 13 orë dhe na është dashur të frynim një gomë, e cila më ka shkaktuar diarre. Më mbështesni. Ju kërkoj shumë ndjesë”.

Pavarësisht vonesës së shkurtër, këngëtarja ka dhënë një performancë të paharrueshme në “Allianz Stadium”, në Sydney.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com