Lajme

13 September 2017

Fergie dhe Nicki vijnë bashkë në “You Already Know”

Ish vokalistja lidere e grupit Black Eyed Peas bashkëpunoi me Nicki Minaj për këngën më të fundit të shkëputur nga albumi që do të publikojë së shpejti, “The Double Duchess”.
Videoklipi i “You Already Know” është bardh e zi dhe dy këngëtaret shfaqen si gjithmonë shumë seksi. Nuk mund të mos përmendim që kontributi i Nicki-t është i madh, pasi tanimë çdo bashkëpunim ku ajo merr pjesë është një sukses i vërtetë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com