Lajme

11 February 2019

Festa e “çmendur” që Kylie Jenner organizoi në 1 vjetorin e vajzës së saj Stormi!

Vogëlushja e Kylie Jenner, Stormi festoi 1 vjetorin e saj të parë në fillim të muajit.

21-vjeçarja postoi foto të adhurueshme të bebushes shoqëruar me fjalët më të ëmbla që mund të thotë një mama.

Por festa e vërtetë do të vononte sepse Kylie e dinte ç’mrekulli po realizonte.

Festa e ditëlindjes u quajt “Stormiworld” dhe fotot e mëposhtme e vërtetojnë mësë miri që ajo ishte vërtetë një festë “çmendur” dhe madhështore!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com