Lajme

11 February 2018

Fifi sjell për publikun dy projekte të reja

Filloreta Raçi ka befasuar me publikimin e përnjëhershëm të dy këngëve të reja, të cilat i ka shoqëruar me videoklipe.

Të titulluara “Nanush 1” dhe “Nanush 2”, dy videot muzikore të këtyre këngëve tashmë janë publikuar në YouTube.

Padyshim se kënga më e pëlqyer deri më tani e Fifit është “Zhurmë” e shpallur ‘Kënga Hit’ në festivalin “Kënga Magjike 2017”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com