Lajme

05 May 2018

Fifi tregon detaje nga bashkëpunimi i radhës me dy repera të njohur

Ajo ishte një nga artistet që performoi në koncertin e madh të mbajtur në Tiranë në 1 Maj. Përpara se të ngjitej në skenë për të performuar gazetarja e Tema Tv zhvilloi një intervistë të shkurtër me të, ku këngëtarja e talentuar tregoi më shumë për suksesin e arritur dhe projektet e radhës. Gjithashtu ajo dha detaje nga puna e saj e parë që nuk kishte lidhje me muzikën por me të cilën ajo ndihmoi familje në nevojë. Ajo nuk i shpëtoi as pyetjes për jetën sentimentale, për të cilën duket se nuk ka shumë të reja. Për më shumë ndiqni intervistën e plotë më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com