Lajme

06 March 2017

Fitoi Oscar por ja çfarë fshihet pas yllit të Hollywood-it

Këtë vit “Oscars” shërbeu si një një shembull klasik kur çmimi i aktorit më të mirë i shkoi dikujt që gjithmonë ka dëshiruar të mos jetë i famshëm. Casey Affleck fitoi çmimin më të rëndësishëm të mbrëmjes për portretizimin e një kujdestari të thjeshë të një shkolle, i cili i duhej të kujdesej për nipin e tij adoleshent jetim.

Vëllai i tij i famshëm, Ben, i ka dhuruar Casey një përqafim para se ai të ngjitej në skenë për të dhënë fjalimin e tij.

Por pas famës, fshihet një anë e errët e aktorit hollivudian. 41-vjeçari ëshë akuzuar nga dy femra, një producente dhe një koreografe, për ngacmim seksual gjatë kohës që kanë punuar në një film.

Sipas dyshes, përveçse është një aktor i paedukatë i cili i fshihet famës, Affleck është gjithashtu një lakmues dhe përdorues i alkoolit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com